KTO POWINIEN SKORZYSTAĆ Z USŁUGI HOME STAGInG?
Naszym zdaniem:


Każdy kto właśnie zamierza sprzedać lub wynająć mieszkanie, kompleksowo zajmiemy się koordynacją wszystkich prac - od remontu, przez zakupy, sprzątanie, po sesję fotograficzną.


Każdy kto szuka sposobu na ciekawe zaprezentowanie swojej oferty, mieszkanie po metamorfozie szybciej znajduje nowego właściciela. Szybciej zarobicie Państwo na sprzedaży, szybciej możecie zacząć wydawać lub inwestować dalej.


Każdy kto już od dłuższego czasu oczekuje na kupca i nie wie dlaczego ten się jeszcze nie zjawił wydatek związany z usługą Home Staging'u jest nieporównywalnie niższy od opłat jakie będziecie Państwo ponosić oczekując aż mieszkanie zostanie wynajęte lub sprzedane.

ZAINTERESOWAŁ CIĘ HOME STAGING? DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O NASZEJ OFERCIE


BEZPŁATNE SPOTKANIE
 


Zaproście Nas Państwo na bezpłatne spotkanie, na którym określimy standard nieruchomości, grupę docelową klientów oraz wstępny zakres prac koniecznych do wykonania


OKREŚLENIE OCZEKIWAŃ
I POTRZEB


Podczas pierwszego spotkania ustalimy z Państwem jakiego efektu oczekujemy, czy zależy Państwu na szybkiej sprzedaży przy mniejszym nakładzie finansowym, czy może na uzyskaniu wyższej ceny nieruchomości.


WYBÓR
ZAKRESU USŁUG


Wspólnie omówimy, który zakres usług jest najbardziej dla Państwa optymalny . Czy jesteście Państwo w stanie część prac wykonać sami, czy chcielibyście abyśmy zajęli się tym za Was.


PRZYGOTOWANIE NIERUCHOMOŚCI


Celem procesu home staging jest przygotowanie mieszkania do wykonania zdjęć do sprzedaży lub wynajmu. Jeśli nie macie Państwo czasu prezentować nieruchomość zainteresowanym Klientom, z przyjemnością zrobimy to za Państwa


Galeria